V případě jakéhokoliv dotazu nás můžete kontaktovat na

Info tel.: 602 689 541
e-mail: info@alfaoffice.cz

Servis tel.: 731 468 582
e-mail: servis@alfaoffice.cz

Obchod tel.: 602 669 011
e-mail: obchod@alfaoffice.cz
nebo pomocí toho formuláře. Rádi zodpovíme vaše dotazy.
Jméno a příjmení:

E-Mail:

Telefon:
Dotaz:

IDEAL AP 30

IDEAL AP30 je čistička vzduchu vyměnitelnými vysoce kvalitním filtračním systémem AEON Blue®, která zajišťuje hygienicky čistý vzduch v prostorách o ploše od 20 až do 40 m².

Cena s DPH: 9 921

Cena bez DPH: 8 199
FiItrační systém se skládá z mechanického vstupního filtru a dvojice vysoce účinných speciálních filtračních stupňů a ionizační jednotkou. Tato sada odstraňuje látky znečišťující ovzduší, jako je jemný prach, pyl, roztoči, alergeny, patogeny (např. spory plísní, bakterie a viry), chemické výpary a pachy.


Úroveň 1: první předfiltr zachycuje částice, jako je prach, pyl, vlasy, vlákna. Prodlužuje životnost dalších stupňů a je snadno čistitelný tekoucí vodou.
Filtr se čistí jednoduše vodou (doporučeno 1 x za 2 týdny)

Úroveň 2+3: kombinovaný filtr
Obsahuje HEPA filtr na zachycení jemných mechanických částí a karbonový filtr pro zachycení plynných škodlivin a pachů AEON Blue®.

Čistička je dále vybavena systémem PlasmaWave ®,
který ionizací vzduchu emituje do prostrou radikály, které rozkládají membrány virů a bakterií. Ionizované částice velikosti

Blok filtrů má povrchovou antimikrobiální úpravu CLEANCEL pro prevenci akumulace bakterií nebo plísní.

Moderní ovládací displej je vybaven světelnou indikací potřeby vyčistit/vyměnit filtry, indikací znečištění prostoru a má dobře provedené intuitivní ovládací prvky.


Čistička je rovněž vybavena dálkový ovládání s dosahem 6 m, které zvyšuje komfort obsluhy.


Čistička se vyznačuje vysokou účinností, nízkou spotřebou energie (od 4 W) a tichým chodem. Má 4 stupně výkonu. Je vybavena inteligentním senzorem, který analyzuje čistotu vzduchu na prach, pyly, plyny a zápachy a podle toho automaticky volí režim chodu zařízení. Ovládání s dotykovým displejem je také vybaveno časovačem.

Čistička IDEAL AP 30 je ideálním zařízením do menších a středně velkých prostor se zvýšeným výskytem nezdravých nebo patogenních nečistot ve vzduchu nebo pro objekty, kde je vyžadována vysoká čistota prostředí. Jedná se například o ordinace, čekárny, kanceláře státní správy s větším pohybem osob, kuchyňky, laboratoře, kanceláře vrcholových manažerů apod. Zařízení je od německého výrobce.

Technické parametry:
Čistící výkon: až 330 m3 vzduchu za hodinu
Dop. plocha místnosti: 20-40 m2
Počet výměn vzduchu 4,4
při ploše 30 m2
Počet stupňů filtrace: 3
Počet stupňů výkonu: 4
Spotřeba el. en.: 4 / 10 / 16/ 25 W podle
zvoleného stupně výkonu
Hlučnost: 26/ 35 / 46 / 55 dB (A) podle
zvoleného stupně výkonu
Barva: bílá
Rozměry: 550x415x220 mm
Hmotnost: 7 kg
Záruka: 2 roky