HP 772 Matná černá inkoustová kazeta DesignJet, 300 ml
Skvělá volba pro nízkonákladové poskytovatele tiskových služeb, jako jsou například reprostudia a rychlotiskárny.

Nabídněte svým zákazníkům u řady kreativních a speciálních médií HP stálost tisku až 200 let[1]. Snadný, produktivní a vysoce kvalitní tisk s inovativními tiskovými materiály HP.
Optimalizovaná kvalita tisku a spolehlivost je zajištěna díky vestavěné inteligentní technologii. Produkce výtisků profesionální kvality a rychlejší revize tisku.
Zajistěte si neustálou produktivitu díky bezproblémovému tisku. Samostatně vyměnitelné inkoustové kazety vám zajišťují snadný a nenákladný tisk. S legendární kvalitou a spolehlivostí výrobků HP se vyhnete prostojům.
[1]Hodnocení stálosti obrazu v interiérech, bez přímého dopadu slunečních paprsků, za sklem - provedeno laboratoří HP Image Permanence Lab a/nebo společností Wilhelm Imaging Research, Inc. při použití řady médií HP. Podrobnosti naleznete na webové adrese http://www.hp.com/go/supplies/printpermanence.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Matte Black |
| Výběrovost | 772 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matně černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 772 / CN635A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 772 / CN635A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 772 / CN635A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Postscriptová tiskárna HP Designjet Z5200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |