Černá originální tonerová kazeta HP 331A pro laserové tiskárny
Ideální pro firemní zákazníky, kteří vyžadují produktivitu a nízké náklady ve formě malé stolní laserové tiskárny za rozumnou cenu.

Originální kazeta HP byla navržena pro spolehlivost a konzistenci
Legendární výkon
Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.
Na firemní produktivitě záleží
Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Rozhodující okamžiky, působivé výsledky
Prezentujte svou firmu pomocí špičkových výtisků a odlište svou práci od ostatních.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Černá originální tonerová kazeta HP 331A pro laserové tiskárny; Průvodce recyklací |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 5 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 331A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 5 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 5000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Laser 408, řada HP Laser MFP 432 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | <