HP 912 Černá originální inkoustová kazeta
Ideální pro pracovní skupiny, které vyžadují spolehlivý výkon a tisk v profesionální kvalitě za všech okolností.

Vyberte si z legendární tiskové značky
Spolehlivost, které můžete věřit
S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Vydejte ze sebe to nejlepší. Stejně jako my.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Důležité dokumenty a vzpomínky vám zůstanou navěky
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 250 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 912 |
| Prázdná hmotnost | 20,77 g |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 250 stran) |
| Výtěžnost stránek | 250 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet 8010. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 6,5 ml |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 912 / 3YL80A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 912 / 3YL80A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet 8010 All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8020 All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.X |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
|
|
|