Žlutá zobrazovací jednotka Samsung CLT-R607Y
Originální zobrazovací jednotka Samsung s výtěžností 75 000 stran je kompatibilní s originálními tonerovými kazetami do laserových tiskáren Samsung, aby poskytovala spolehlivý a výkonný tisk. Lze snadno nainstalovat a pohodlně vyměnit.[2]

Na firemní produktivitě a životním prostředí záleží
Originální tonerové kazety HP se snadno používají, jsou bezpečné a byly navrženy s ohledem na udržitelnost.
Spolehlivý tisk
Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Tisk ve finální kvalitě
Toner HP zajišťuje barevné výtisky špičkové kvality s ostrým textem, se kterými můžete skvěle prezentovat svou firmu.
[2] Deklarovaná výtěžnost je odhadovaná na základě 5% pokrytí. Skutečný počet stran může být ovlivněn provozním prostředím, intervalem tisku, grafikou, typem média a formátem média.
Specifikace
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací jednotka |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | R607 |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 75000 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Laser |
| Název řady | CLT |
| Hardwarová kompatibilita | CLX-9252ND/9252NA/9352ND/9352NA |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 až 86 °F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 až 104 °F |
| Barevný nebo černobílý | Color |
| Technologie tisku | Laser |
| Obsah balení | Zobrazovací jednotka |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 603 x 181 x 150 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Číslo produktu | CLT-R607Y/SEE |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | SS668A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost balení | 3,25 kg |